Tüm hakları Lycia Hotel'e aittir © 2015 / Tasarım Ajansweb

AKTİVİTELER

GÖYNÜK KANYONU

Kemer'in en popüler gezilecek yerlerinden birisi olan Göynük Kanyonu, muhteşem doğası, ağaçları, şelaleleri ve havuzları ile doğa sporu sevenler açısından muhteşem bir yerdir.

Göynük Kanyonu, otelimize yaklaşık 30 km. mesafededir.

Yaklaşık 4,5 km.lik bir etaba sahip Göynük Kanyonu'na günübirlik gezi turu yaparak, doğa yürüyüşü ve trekking keyfi sürebilir, bölgenin doğal güzelliklerini tadabilirsiniz.

TEKNE TURLARI

Kekova Tekne Turu

Otelimizden yaklaşık 1 buçuk saat süren bir transferle, Türkiye’nin cennet koylarından birisi olan Kekova Koyu’na ulaşabiliriz. Gezimizin başlangıç noktası eşsiz manzarası ve sadece deniz yoluyla ulaşılabilinen Simena (Kaleköy) Köyü’dür. Gezimiz boyunca göreceğimiz diğer yerlar şöyle ; Batık Şehir, Tersane Koyu ve Akvaryum Koyu. Dönüş yolunda Myra Antik Şehrini ziyaret olanağımızın da olduğu bu keyifli günü Ulupınar’a dönerek bitiriyoruz.

Çıralı Tekne Turu

Türkiye’nin en güzel plajlarından birisine sahip Çıralı’da sunacağımız günübirlik tekne turlarını mutlaka denemelisiniz. Otelimizden 15 dakikalık bir transferle, saat 10.00 civarı tekne biniş noktasına yarıyoruz. Gezimiz ; ünlü Sazak, Porto Ceneviz Koyları, yüzme molaları, teknede öğle yemeği ve mağara gezisiyle, Olympos Antik Kenti önünde son buluyor. Dileyen misafirlerimiz, Akdeniz’in en güzel antik şehirlerinden birisi olan Olympos’u da ziyaret edebilir.

KEKOVA KANO TURU

Demre İlçesi'ne bağlı Üçağız Köyü'nde bulunan dünyaca ünlü Kekova Koyu'nu kano ile keşfetmeye ne dersiniz ? Turumuz küçük bir eğitimin ardından, profesyonel rehberlerimizin vereceği özel kıyafetleri giyimemizle başlıyor. Molalarla birlikte 5 saat süren kano sefası, Simena, Batık Şehir, Tersane Koyu ve bir birinden güzel küçük koyları içerir. Tur bitiminde araçımız bizi otelimize getirmek için bekliyor olacak.

AT TURLARI

Otelimize 15 dakikalık bir mesafede olan at çiftliğinde, Katharine Hanım ve stajyerleri, bizlere yine unutamayacağımız keyifli bir gün yaşatmayı teklif ediyorlar. Günümüz işinde uzman eğitimcilerin küçük eğitimiyle başlıyor. Hava şartları ve mevsime göre, bir, iki saat yeva yarım ve tam günlük parkurlarımızın seçimini sizler yapıyorsunuz. Daha önce hiç deneyimi olmayan misafirlerimize, manej içindeki eğitimden sonra arazide at bineme fırsatı verilir. Günümüzü otele dönüş transferi ile sonlandırıyoruz.

BİSİKLET TURLARI

BEYCİK - ULUPINAR

2 saat süren; BEYCİK – ULUPINAR parkuru. Yüzde 70 iniş. (9 yaş ve üzeri)

ÜÇOLUK - ALTINYAKA - ULUPINAR

Daha iyi sürücüler için; ÜÇOLUK – ALTINYAKA – ULUPINAR parkuru. Yaklaşık 5 – 6 saatlik rotamız, muhteşem sedir ormanı yollarında yapılır. (15 yaş ve üzeri)

ÜÇOLUK - BEYCİK - ULUPINAR

Yaklaşık olarak 3 saat süren ve yüzde 90 ı iniş olan; ÜÇOLUK – BEYCİK – ULUPINAR parkuru, ( 9 yaş ve üzeri)

ÜÇOLUK – TAHTALI ETEĞİ - ALTINYAKA – ULUPINAR

Kondisyonlu ve profesyonel binicilerimiz için; ÜÇOLUK –TAHTALI ETEĞİ - ALTINYAKA – ULUPINAR parkuru. Bu parkuru profesyonel ve iyi kondisyonlu misafirlerimize sunabiliriz. Parkur uzunluğu yaklaşık 45 km ve 6 - 7 saat sürmektedir.» Bu parkurlar dışında yapmak istediğiniz parkuru kendiniz çizebilir veya istediğiniz farklı bir rotayı beraber oluşturabiliriz.

» Parkurlarımızda profesyonel rehberlerimiz eşliğinde keyifli ve bol manzaralı bir gün sizi bekliyor…