Tüm hakları Lycia Hotel'e aittir © 2015 / Tasarım Ajansweb

OTELİMİZ

Lycia Butik Hotel, Antalya’nın Kemer ilçesinin, Ulupınar beldesinde yer almaktadır. Antalya şehir merkezine 70 km, havalimanına 83 km mesafededir.

Hotelimiz 2004 yılından bugüne, Türkiye’nin farklı bölgelerinde alternatif turlar organize eden, Antalya Kaleiçi’nde faaliyet gösteren Terra Anatolia Turizm Seyahat Acentesi ’ne aittir.

Konum olarak batı Torosların, Beydağları silsilesinin en ihtişamlı zirvesi olan Tahtalı Dağı’nın (2356 m.) güney yamacında, Olympos, Çıralı sahili ve ören yerlerinin kuzey yamaçlarında yer alır.

Özellikle trekking gibi doğa sporlarını seven müşterilerimiz için ideal bir konumdadır. Eski dönemlerden bu yana kullanılan “ Likya Yolu” diye adlandırdığımız, o dönemki antik şehirleri birbirine bağlayan farklı uzunluktaki ve panoramadaki patikalarda yürümek amacıyla yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerimiz otelimizde konaklayarak, otelimizin sakin, sessiz ortamından güzel anılarla ayrılırlar.

Büyük tatil otellerinin aksine, alışılmışın dışında alternatif bir ortamda, farklı bir tatil yaşamak isterseniz “LYCIA HOTEL” sizin aradığınız yerdir.